Ana Sayfa Müşteri Danışma Hattı
 
Ikon ŞAYPA OTOMOBİL KAMPANYASI 2012-1

ŞAYPA’DAN ALIŞVERİŞ YAPAN 2 TALİHLİ FORD FİESTA SAHİBİ OLDU… 

Perakende sektöründe Bursa’nın lider kuruluşu Şaypa Alışveriş Merkezleri, “Hem cana yakın, hem cebe yakın” sloganıyla Bursalılara ayrıcalıklı alışveriş yapmanın keyfini yaşatırken, düzenlediği kampanyalarla da müşterilerine birbirinden değerli hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz Nisan ayında elektronik ev aletlerinden, bisiklete kadar yüzlerce hediye veren Şaypa, 6 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında düzenlediği kampanya boyunca 20 TL ve katları arasında alışveriş yapan Ailem Kart sahibi 2 talihli Ford Fiesta marka otomobilin sahibi yaptı.

Şaypa Ataevler Maxima Şubesi’nde Milli Piyango İdaresi Bursa Şube Müdürü Ahmet Yılmaz’ın ve Şaypa Ailem Kart müşterilerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen ve 1 milyon 146 bin 658 katılım şansı verilen çekiliş sonucunda Mehmet Bezirgân ve Cem Girgin otomobil talihlileri oldu. Çekilişten sonra talihlilerle iletişim kuran Milli Piyango Şube Müdürü Ahmet Yılmaz talihlileri Şaypa’ya davet etti. Aldıkları haber karşısında çok heyecanlanan talihliler hemen Şaypa’ya geldi.

Çekilişin ardından açıklama yapan Şaypa Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Bedirhan Bozali, yapılan bu çekilişte otomobil kazanamayan Ailem Kart sahipleri için otomobil kampanyalarının devam ettiğini ve  Ailem Kart sahiplerinin bu kampanyalardan yaralanma şansı olduğunu hatırlatarak, 350 bin Ailem Kart kullanıcısı sayısını 500 bine ulaştırmayı hedeflediklerini söyledi. Kampanyaya olan yoğun ilgiden dolayı herkese teşekkür eden Bozali, “2010 yılından bu yana müşterilerimize 10 adet araba hediye ettik. Ailem kart sahiplerinin kazanma şansları önümüzdeki günlerde daha da artacak” dedi.

Şaypa Reklam ve Halkla İlişkiler Müdürü Bozali, 22 Mayıs-5 Temmuz ve 6 Temmuz-19 Ağustos tarihleri arasında da alışveriş yapacak olan Ailem Kart sahiplerinin de yapılacak çekiliş sonucunda toplam 4 adet daha otomobil kazanma şansı verdiklerini sözlerine ekledi.